بروزرسانی جدید چارتیکس: نمودارهای تعدیل شده سهام در تایم فریم‌های دلخواه!

بروزرسانی جدید چارتیکس: نمودارهای تعدیل شده سهام در تایم فریم‌های دلخواه!

تقریبا اوایل سال جاری بود که نمودارهای تعدیل شده بازار بورس ایران به چارتیکس اضافه شدند. در آن زمان این نمودارها فقط در تایم فریم‌های ۴ ساعته، روزانه، هفتگی و ماهانه ارائه شده بودند. اما اکنون شما می‌توانید نمودارهای تعدیل شده و تعدیل نشده را در هر تایم فریمی در چارتیکس مشاهده کنید. 

این در واقع همان قابلیت تایم فریم‌های دلخواه است که سال گذشته به چارتیکس اضافه شده بود. اکنون این قابلیت برای نمودارهای بازار سهام نیز فعال شده است. 

در ویدئوی زیر نحوه استفاده از این قابلیت را مشاهده خواهید کرد. 

دانلود دیتای نمودارهای تعدیل شده

اکنون قابلیت دانلود دیتای تعدیل شده برای سایر تایم فریم‌های پیشفرض چارتیکس نیز در دسترس شما قرار دارد. بنابراین می‌توانید آنها را دانلود کرده و روی نرم افزارهای تحلیلی دیگر استفاده کنید. 

همچنین از آنجایی که چارتیکس قابلیت ارائه دیتای اختصاصی نرم افزار Advanced Get را داراست، می‌توانید دیتای اختصاصی تایم فریم‌های یک چهار ساعته و پایین‌تر را برای نمودارهای تعدیل شده بورس دریافت کرده و استفاده کنید.

و اما یک مورد کوچک!

از انجایی که آشنایی با کلیدهای میانبر در هر نرم افزار و وبسایتی به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و بهتر با آنها کار کنید، یک گزینه در نوار پایین گوشه سمت چپ اضافه شده است که با کلیک روی آن می‌توانید لیستی از کلیدهای میانبر کاربردی پلتفرم تریدینگ ویو را مشاهده کنید تا بتوانید عملیات مدنظرتان را با سادگی بیشتری انجام دهید. 

اما نهایتا برخی بهبودها و رفع اشکالات نیز انجام شده‌اند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

  • بهینه سازی در بخش لایه های تحلیلی و تمپلیت اندیکاتورها
  • بهینه سازی در بخش فیلترهای سهام و اضافه شدن فیلترهای جدید
  • رفع مشکل در نمایش تمپلیت‌های اندیکاتوری در نسخه موبایل
  • رفع مشکل در اعلان اتمام اشتراک
  •  تغییرات جزئی در بخش هشدار قیمت

منتظر قابلیت‌ها و نمودارهای بیشتر در چارتیکس باشید…

دیدگاه‌ها ۳
ارسال دیدگاه جدید